O nás

  • Jéčko je pouze pro ženy. Odpovídá tomu nabídka služeb, odborná specializace personálu, vybavenost posilovny, vybavenost zázemí a celková atmosféra. Díky všem těmto aspektům je cvičení relativně zábavné, snadné a stoprocentně účinné.
  • Zcela zdarma zde dostane každá klientka všechny potřebné informace ohledně používání veškerého vybavení, tréninkových postupů a správné životosprávy.Díky všem těmto potřebným informacím se první výsledky začnou dostavovat již po pár týdnech.
  • JÉČKO Fitness je rodinný podnik, takže se můžete spolehnout na vždy ochotný a usměvavý personál, který Vám ve všem vyjde maximálně vstříc. Kdykoliv se můžete na cokoliv zeptat, nechat si poradit, cokoli vysvětlit, předvést, zkontrolovat atd.
  • Koncepce JÉČKA je postavena na individuálním přístupu. Naše tréninkové programy jsou sestavovány na základě individuálních potřeb a možností každé klientky, což je nezbytné pro dosahování stanovených cílů. Proto zde může cvičit opravdu každá žena.
  • Je tady dostatečné množství různých posilovacích strojů, aby bylo možné cviky pravidelně obměňovat.  Každý stroj nebo cvik (nejedná se pouze o stroje a cviky používané u nás, ale obecně ve všech fitnesscentrech) zapojí pouze část svalů dané svalové skupiny, a proto je také potřeba cviky měnit, aby se v dlouhodobějším časovém horizontu procvičily opravdu všechny svaly a nedocházelo pak ke svalovým disbalancím.
  • Můžete cvičit, jak dlouho a často chcete nebo potřebujete. Pokud máte čas vícekrát týdně, ale třeba jen 30 minut nebo třeba jen 2 x týdně hodinu, není problém přizpůsobit tréninkový program těmto Vašim potřebám.
  • V JÉČKU můžete také cvičit podle sebe, jak Vám to vyhovuje a jste zvyklá. Jsou zde posilovací stroje, lavičky a činky, se kterými můžete procvičit všechny svaly, snadno se používají
  • JÉČKO nabízí nejideálnější a nejefektivnější kombinaci cvičení pro zhubnutí, posílení, zpevnění a zformování postavy.

 

logofinal

JÉČKO Fitness - jediné místo v Hlinsku , kam se budete rádi vracet nejen za sportem, ale také za přáteli a pohodovou atmosférou!

JÉČKO Fitness pro ženy

Wilsonova 235, 539 01 Hlinsko
  Mgr. Jitka Ouřecká
  IČ: 05379555

Kontakt

info@fitko-jecko.cz

+420 776 824 386

+420 776 824 745

©2020 JÉČKO Fitness. All Rights Reserved.   Hosted on MyDreams VPS